Parduoda Pastatas, Jaureguiberry, Canelones, Urugvajus, Calle Berna

Parduoda - Cod. 38574

  • Tipologija: Pastatas
  • Sritis: 2210 m²
  • Kambariu skaicius: 18
  • Valstybe: 1

Šis 5 ½ Zr aukštas / šeimyninis namas yra naujas (pastatytas 2010 m.), O ekologiškas, su dvigubo stebėjimo mūro ir tarpinės izoliacijos, grindų šildymo ir saulės sistemos sistema ant savo vandens šildymo, taip pat yra du atskiri, erdvūs vonios kambariai su tualetais, kriaukle, dušo kabina, Rankšluosčių laikiklis šildomas ir vonios kambarys su zuzügl. Vonia, visi gaubtai iš granito.

Daugiau informacijos rasite oficialioje „Casa Picaflor“ svetainėje!
Virtuvė yra atvira valgomojo ir kambario, modernios ir labai erdvios ir funkcinės. Dujinė viryklė, skalbimo mašina, skalbimo mašina ir granito danga ir pusryčių baras su integruotu. Žinoma, internetas ir palydovinė televizija. Išsiplėtus, su tiesioginiu priėjimu prie namų, yra garažas, vieta automobiliui, taip pat yra 400 litrų vandens šildytuvas ir šildymo įranga. Visi kambariai yra šviesūs, saulėti ir įrengti su aliuminio langais, kai kuriuose yra dvigubi stiklai. Visuose namo kambariuose yra keraminės plokštės. Terasa yra uždengta ir įrengta įmontuota kepsnine (Parrilla). Viešbutyje yra mūrinis lauko dušas (šaltas ir karštas vanduo), sodo drėkinimo sistema ir dirbtuvės, integruotos su šiuolaikine vandens siurbimo sistema, leidžiančia reklamuoti ir nepriklausomai nuo savo geriamojo vandens, ir du 2000 litrų vandens talpyklos. Namas turi aukštą gyvenimo kokybę!

3 atskiri namai (pastatyti 2009 m.), Pastato stiliaus vasarnamis, kiekviename yra 2 dviviečiai miegamieji ir 2 vonios kambariai su tualetu, praustuvas, dušas, granito danga, pilnai įrengta svetainė-virtuvė su granito danga, palydovinė televizija, interneto ryšys. Trys individualūs namai yra įsikūrę tame pačiame pastate kaip ir pagrindinis namas, tačiau yra atskirti atskirai ir yra pagrindiniai pastatai trumpu atstumu. Pusiau atskiras namas, kurio grindų plotas yra 140 m2, pagamintas iš dvigubo mūro, tarpinės izoliacijos ir aliuminio. Iš dalies su dvigubu stiklu. Tiesioginė prieiga prie sodo (su drėkinimo sistema) Terasa su kepsnine, vasarnamiai yra pilnai įrengti. Be to, sistema turi savo vandens jungtį (geriamąjį vandenį). Nameliai gali būti specialiai apgyvendinti arba pritraukti kaip populiarus nuomos nekilnojamasis turtas gerą metinę grąžą.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB